Väčšina rodičov sa snaží, aby ich dieťa bolo šťastné bez ohľadu na to, či je to najkrajšie alebo najmúdrejšie na svete. To však zrejme nie je pravidlom, keďže v prípade tejto matky je smer výchovy absolútne rozdielny. Carla je totiž rozhodnutá poslať svoju iba 14-ročnú dcéru na plastickú operáciu!

Carla Bellucci bola kedysi modelkou a zdá sa, že to jej život ovplyvnilo viac ako si pôvodne myslela. Zatiaľ čo pri výchove synov dbá predovšetkým na ich vzdelanie, jej dcéra Tanisha sa má venovať najmä svojmu vzhľadu. 37-ročná matka je totiž presvedčená, že škaredí ľudia sa nikam nedostanú.

Známa žena v rozhovore pre časopis Closer uviedla, že už v 16-tich rokoch by mala mladé dievča čakať jej prvá plastická operácia, pričom pôjde o prsia. Momentálne jej Carla mesačne odkladá približne 240 eur na budúce operácie. Už teraz však svojej 14-ročnej dcére platí predlžovanie vlasov, manikúru i úpravu obočia, čo za jeden mesiac činí 313 eur.

Povrchná matka to však nakoniec zaklincovala úprimným vyjadrením o svojom milovanom dieťati. „Ak chce byť úspešný influencer a hviezda, musí vyzerať super a operácia je jasnou voľbou. Vyzerá dobre, ale vďaka operácii bude vyzerať lepšie,“ povedala Bellucci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: closeronline.co.uk  |  Foto: Instagram/officialcarlabellucci, officialtanishabellucci