Vzťah medzi matkou a manželkou jej syna sa vo všeobecnosti považuje za poriadne komplikovaný. Vtipy o svokrách sa tak stali každodennou rutinou, nehovoriac o tom, že tento pojem vyvoláva dojem otravnej ženy kritizujúcej všetko, na čo ,,jej nevesta“ siahne. Našťastie, sú však aj vzťahy, ktoré nie sú také katastrofálne.

Rachael Boley je matkou troch synov, pričom sa zamýšľala nad budúcnosťou jej najväčších pokladov. Z jej uvažovania nakoniec vznikol odkaz, ktorý venovala svojím budúcim nevestám, teda budúcim manželkám jej synov. Slová ženy rozcítili tisíce ľudí, nakoľko si už teraz uvedomuje, že každý z nich si raz pôjde vlastnou cestou hľadajúc šťastie.

Odkaz pre nevesty

„Niekto sa ma minule opýtal, akí, dúfam, že budú moji synovia, keď vyrastú. Myslím na to každý jeden deň. Aj keď sa pozriem na mojich synov a stále vidím bábätká, nevychovávam bábätká. Vychovávam mužov. Mužov, z ktorých budú, dúfam, v budúcnosti manželia a otcovia. Role, ktoré sú z tých najdôležitejších. Preto je mojou povinnosťou ako matky ich naučiť, ako to majú zvládnuť čo najlepšie,“ zaprisaháva sa v úvode príspevku trojnásobná mamička.

„Takže… moje budúce nevesty. Mám niekoľko vecí, ktoré vám chcem povedať. Asi to nedokážem povedať všetko, ale, našťastie, máme dosť času. Ešte vás nepoznám, ale milujem vás. Milujem vás, pretože milujete jedného z mojich synov. A on tú lásku určite vracia. Príde čas, keď ten bláznivý malý chlapec bude tvoj. Vždy bude aj môj, ale ty ma zastúpiš v mnohých ohľadoch. Jedného dňa tvoja ruka nahradí moju a tvoje srdce bude jeho domovom. Budeš ho bozkávať na dobrú noc. Budeš s ním zdieľať sny. Budeš držať jeho srdce. Jedného dňa, drahá, to budeš ty. Vždy som si myslela, že budem mať dcéru. Teraz viem, že si to ty. Chcem, aby si vedela, že sa za teba modlím každý deň, presne takisto, ako sa modlím za svojich synov,“ úprimne napísala Rachael.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Práve teraz si všetko pre svojich rodičov, rovnako ako sú moji synovia pre mňa všetko. Modlím sa, aby ste sa najprv učili milovať sami seba, pretože bez tejto lásky nebudete môcť naozaj milovať iných. Modlím sa, aby ste si každý deň ukazovali, aký ste dar. Modlím sa, aby ste porozumeli svojej hodnote a rešpektovali ste sa. Aby ste rešpektovali rovnako ostatných. Chcem, aby ste vedeli, že hoci urobím veľa chýb, som odhodlaná vychovať svojich synov tak, aby si vás uctili. Nemôžem si však vziať plnú zásluhu alebo vinu za ich krásu alebo jeho chyby, ale modlím sa, aby ste sa navzájom učili a navzájom sa povzbudzovali, aby ste boli lepší spolu, než osamote,“ praje si starostlivá žena.

Zdroj | Foto: Facebook/Rachael Boley