V pondelok sme vás informovali o tragédii, ktorá sa stala 12. marca v Čechách. V skorých ranných hodinách tu zasahovalo až osem hasičských jednotiek pri požiari rodinného domu. Tri deti pri ňom prišli o život. Policajti i hasiči boli v šoku po reakcii ich matky, ktorá sa vrátila na miesto tragédie z nemocnice.

Matka údajne neprejavovala žiadne emócie nad stratou dvoch dcér (†1, †9) a syna (†4). Podľa svedkov situácie, kedy prišla k domu, v ktorom umreli jej deti, to vyzeralo, ako keby ju ich smrť nijako nezasiahla. Vraj sa sotva obzrela a povedala: “Ideme sa naobedovať.”

Obrovská tragédia: Pri požiari domu zomreli tri malé deti!

Na miesto tragédie sa matka vrátila spolu so svojou kamarátkou a otcom jedného z detí ešte v rovnaký deň predpoludním. Vynadala novinárom, pretože nechcela, aby ju fotografovali. Potom nasadla do auta a odišla. “Zažil som veľa, ale tak zvláštnu reakciu ešte nie,” povedal jeden z kriminalistov na to, že sa matka troch detí po ich smrti starala len o jedlo. K jej reakcii sa vyjadril i psychológ, podľa ktorého bola určite neštandardná, no nedokázal odhadnúť, akú úlohu tu zohral napríklad šok.

Požiar vznikol pravdepodobne od ohrievača, ktorým rodina kúrila v detskej izbe. Suseda tvrdí, že z domu bolo počuť detský plač. Podľa starostu bola rodina sociálne slabá a mala dlhy. Matka detí a ďalší traja dospelí utrpeli pri požiari ľahké zranenia.

Zdroj: blesk.cz | Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.