24-ročná matka spolu s priateľom zabila svojho len 2-ročného synčeka Tonyho. Šokujúcim dôvodom bolo odmietnutie chlapčeka zjesť na raňajky hot dog. Žena a jej partner si teraz vypočuli tvrdý trest súdu.

Strašný incident sa odohral ešte začiatkom mája 2018 v americkom meste Wichita v štáte Kansas. 24-ročná Elizabeth Woolheaterová sa na svojho synčeka Anthonyho Bunna (†2) rozzúrila potom, čo odmietol zjesť na raňajky hot dog. Chlapca udrela a odišla z miestnosti, pričom následne ho mal podľa jej výpovede surovo mlátiť priateľ Lucas Diel.

Telo malého Tonyho v bezvedomí našla až privolaná polícia. Urýchlene bol prevezený do nemocnice, kde však, bohužiaľ, na následky zranení o dva dni neskôr zomrel. Mladá matka svoj čin okamžite oľutovala: “Viem, že nikdy nebudem môcť napraviť ani vrátiť chyby, ktoré som urobila. Viem, že som sklamala svojho syna, keď ma potreboval,” uviedla.

Podľa informácii portálu Kansas si žena v piatok vypočula definitívny verdikt súdu, po ktorom strávi za mrežami 19 rokov aj 5 mesiacov. “Tony bol pod vašou ochranou. Vašou prácou bolo starať sa oňho a chrániť ho. Zlyhali ste tým najhorším možným spôsobom,” zaznelo z úst sudcu. Jej priateľ dostal ešte tvrdší trest a odsedí si 49 rokov. Na súde proti nemu vypovedal aj starý otec nebohého chlapčeka a muža opísal ako monštrum.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kansas.com │ Foto: Twitter, YouTube/Fanpage.it