Zamestnancom v americkom obchode Family Dollar v Lawrence sa naskytol desivý pohľad. Bezpečnostná kamera totižto zachytila srdcervúci záber.

[sociallocker]Nedávnu nedeľu si zamestnanci v americkom obchode Family Dollar asi budú pamätať ešte dlho. Na bezpečnostnej kamere totiž zachytili otrasný záber. Medzi regálmi zrazu skolabovala predávkovaná matka, ktorá držala za ruku malé, len 2-ročné dievčatko v ružovom pyžamku.

To sa vystrašené s plačom snaží zo všetkých síl nehybnú matku oživiť a prebrať ťahaním za ruku, no márne. Až privolaní záchranári prebrali 36-ročnú matku, u ktorej sa potvrdilo predávkovanie heroínom, alebo iným narkotikom. Policajný šéf označil takúto situáciu, kde sa závislá matka nie je schopná postarať o svoje dieťa, za znepokojivú: “Vystaviť svoje dieťa takejto situácií ukazuje, o akú silnú závislosť ide!”

Momentálne sa žena nachádza vo väzbe a čaká na svoj trest. Pravdepodobne bude čeliť obvineniu z ohrozenia svojho dieťaťa. Tento mesiac je to tak už druhý prípad predávkovania v prítomnosti dieťaťa v USA, ktorý prebehol médiami. Len nedávno otriasol svetom škandál z East Liverpoolu, kde sa dvaja dospelí predávkovali v aute na predných sedadlách, zatiaľ čo sa len 4-ročný chlapec celej hrôze prizeral zo zadnej sedačky.

Strašná scénka s malým dievčatkom

https://www.youtube.com/watch?v=-GUsU7wp-78

Zdroj | Foto: huffingtonpost.ca, YouTube
[/sociallocker]