Mladej mamičke sa naskytol desivý pohľad na svojho takmer 2-mesačného synčeka. Okamžite zavolala záchranku, pričom sa s veľkou beznádejou prizerala na lekárov, ktorí sa snažili jej jediné dieťa priviesť späť k životu. Žiaľ, neúspešne.

Laurie Woodruff pochádzajúcej z Chesterfieldu sa narodil synček, ktorému dala meno Arthur. S nadšením si ho odniesla z pôrodnice a tešila na novú kapitolu svojho života. Počas dojčenia chlapčeka v noci však zaspala. Po pár minútach sa prebudila, pričom sa jej naskytol pohľad na batoľa, ktoré nejavilo žiadne známky života.

30-ročná mamička zavolala záchranku, no jej jedinému dieťatku sa už nedalo pomôcť. Lekár nakoniec konštatoval smrť a nariadil pitvu. Zronená žena mala obrovské výčitky svedomia, keďže bola presvedčená, že synčeka pridusila alebo iným spôsobom zapríčinila jeho smrť. Výsledky pitvy nakoniec preukázali, že išiel o syndróm náhleho úmrtia dojčiat.

Aj napriek tomu, že nebola zodpovedná za úmrtie chlapčeka, jej trauma trvala dlhé roky. Prípad sa totiž stal v roku 2015 a Laurie išla na hrob synčeka až tento rok. Po návštevách psychológa sa snaží opäť naplno žiť, pričom je dnes vďačná, že mohla s drobcom stráviť aspoň pár krásnych týždňov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: derbytelegraph.co.uk  |  Foto: Facebook/ Laurie Jade Woodruff, Instagram/lauriejaderotic