Každý milujúci rodič chce potešiť svoje dieťa hlavne na Vianoce. Mnohí z nich však nepristupujú k nákupu vianočných darčekov zdravým spôsobom. Príkladom je aj štvornásobná matka, ktorá sa rozhodla svoje deti zahrnúť luxusom, v dôsledku čoho sa poriadne buchla po vrecku.

Carla Bellucci bola kedysi modelkou, no v súčasnosti si zarába na sociálnych sieťach, kde sa predvádza nahá. Veľmi rýchlo si tak zvykla na veľmi slušný príjem a peniaze pre ňu nie sú problémom. Na Vianoce sa tak poriadne “rozšupla“, keďže darčeky pre jej štyri deti majú hodnotu viac ako 17-tisíc eur.

Známa blondínka si taktiež objednala súkromného kuchára, ktorý pripravil slávnostné menu. Rodinným príslušníkom otvárali dvere ľudia prezlečení za elfov, a dokonca aj všetky darčeky balili profesionáli. Carla si uvedomuje, že to bolo prehnané, no minuté peniaze neľutuje.

38-ročná Angličanka prezradila, že chcela svojim deťom dopriať všetko, čo mohla, keďže v minulosti mala problém svoje ratolesti nakŕmiť. Druhým dôvodom však bolo šikanovanie jej detí v škole kvôli práci, ktorou sa živí. Sú tak na ňu nahnevané a chcú, aby sa prestala na internete predvádzať. Bellucci to radšej vyriešila luxusnými darmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailystar.co.uk  |  Foto: IG/officialcarlabellucci