Je až nemožné predstaviť si, akú bolesť prežíva milujúca matka, ktorá prišla o malého synčeka. Situácia je o to tragickejšia, keď nešťastie zapríčinil samotný rodič, i keď išlo o neúmyselnú nehodu. Policajti dokonca museli zasiahnuť a odtiahnuť ženu od tela dieťaťa, aby sa zdravotníci pokúsili zachrániť mu život. Žiaľ, ich snaha bola márna.

Pred pár dňami došlo v austrálskom meste Melbourne v poobedňajších hodinách k tragickej udalosti. Žena so svojím vozidlom vychádzala z príjazdovej cesty, keď jej do cesty vbehol 2-ročný synček. Sila úderu mala byť mierna, no dostatočná na to, aby dieťaťu spôsobila smrteľné zranenia.

Zdrvená matka okamžite pribehla k synovi a snažila sa ho resuscitovať. Na miesto nehody boli privolaní záchranári i polícia, no žena odmietla pustiť svoje dieťa z náručia. Muži zákona ju museli násilím odtiahnuť z cesty, aby sa zdravotníci pokúsili obnoviť životné funkcie chlapca. Žiaľ, mohli už iba konštatovať smrť.

Svedok tragédie je otrasený z obrovského zúfalstva matky, ktorá sa nedokázala vyrovnať s tým, že pripravila o život svoje vlastné dieťa. ,,Sledoval som ju, a to ma zarazilo najviac. Jej bolesť sa ma naozaj dotkla. Nemôžem na to prestať myslieť, žena bola hysterická,“ povedal deprimovaný muž pre dailymail.co.uk, pričom práve on zavolal záchranku. Okolnosti nehody sú momentálne predmetom vyšetrovania, no je pravdepodobné, že nikto nebude obvinený.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Pixabay