Každým dňom sa objavuje čoraz viac prípadov, kedy ľudia upozorňujú na katastrofálne podmienky v oblasti zdravotníctva. Ani dnes tomu nebude inak, keďže sa o slovo prihlásila nahnevaná matka, ktorá sa dostala so svojím ročným dieťaťom do nemocnice.

Nie je to tak dávno, čo verejnosťou rezonoval prípad Tatiany, ktorá zverejnila fotku svojej “výdatnej“ večere počas toho, ako musela byť hospitalizovaná. Mala sa totiž uspokojiť s krajcom chleba, jedným plátkom salámy a maličkým maslom. V komentári Slovenka odkázala pani ministerke, aby dala toto jedlo zjesť svojmu dieťaťu. Pre deti má však štát pripravené iné “pochúťky“.

Šokovaná matka sa totiž rozhodla opísať svoju skúsenosť s jej iba ročným dieťaťom, pričom ju zverejnila prostredníctvom stránky „Nekŕmte nás odpadom“. ,,Toto je nemocničná večera pre 1-ročné dieťa. To v tom tanieri je puding, ktorý si máte pravdepodobne natrieť na sendvič. Zelený banán je len bonus. Síce má dieťa diétu, ale toto je moc,” napísala nahnevaná mamička. Je podľa vás táto porcia pre malé dieťa adekvátna? Podeľte sa s nami o názor.

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, Pixabay