Je to už viac ako sedem mesiacov, čo mladá žena odišla z domu a doteraz sa nevrátila. Rodina okamžite zalarmovala pátranie, pričom sa do procesu hľadania zapojil už aj Interpol. Predovšetkým manželovi a deťom milovaná mama veľmi chýba a stále dúfajú v zázrak.

35-ročná Nadežda z Rusoviec zmizla 14. januára tohto roka bez akejkoľvek stopy. Jej manžel Ľuboš Ondejka bol v práci, keď sa mladá žena rozhodla odísť, pričom doma nechala svoju iba štvormesačnú dcérku a dvoch sedemročných synov. Podľa rodiny trpela popôrodnou depresiou, pričom užívala lieky.

V priebehu posledných mesiacov bolo zorganizovaných niekoľko záchranných akcií, pričom pohrešovaná je už aj v pátraní Interpolu. Manžel si však zrejme vypočul názory ľudí z okolia a rozhodol sa aj pre ďalšiu možnosť, ako nájsť jeho milovanú polovičku. Neustále totiž obchádza kláštory, kontaktuje mníšky, oslovuje rôzne sekty a snaží sa im podsunúť fotografiu nezvestnej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Facebook/Polícia SR, Facebook/Hľadáme Nadeždu Ondejkovú, Facebook/Slovenská pátracia služba, joj.sk