Keď sa mladík Finlay Brockie rozhodol, že s partiou kamarátov absolvuje dovolenku na slnečnej Mallorce, jeho mama sa postarala o skutočne kurióznu zábavku. Svojmu synovi totiž vytvorila zoznam pravidiel, čomu sa má chlapec zo škótskeho Dunfermline vyvarovať.

Finlay zverejnil zoznam „odporúčaní“ svojej mamy na sociálnej sieti Twitter, kde sa stal okamžite hitom internetu. „Začínam mať obavy ohľadom tvojej zajtrajšej cesty do Magalufu. Premýšľala som nad nejakými radami,“ začala týmito slovami svoj zoznam úzkostlivá matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

TOP 8 dovolenkových pravidiel

1. Nepi, pokiaľ si na letisku. Ak budeš opitý, nepustia ťa do lietadla. Spomeň si na koncert Eminema. Vlastne, predpokladám, že si z toho nepamätáš ani to letisko.

2. Nevyťahuj svoj pas počas noci, aby si sa niekomu preukázal. Za posledný mesiac si stratil troje kľúče od dverí, kreditku, peniaze a peňaženku. Nedá sa na teba spoľahnúť. Ak ho stratíš, nepustia ťa domov. To by vlastne ani nebol taký problém, pretože máš doma jedine tendenciu utrácať peniaze.

3. Nezabudni jedávať. Neporovnávaj cenu jedla s tým, koľko by ste si zaň mohli kúpiť alkoholu.

4. Ak bude nejaká party na lodi alebo pri bazéne, drž sa stranou. Spomeň si, ako si omylom vošiel do rybníka a domov si prišiel nahý a s pokazeným telefónom.

5. Nenechaj sa potetovať… Alebo ak sa budeš o to pokúšať, daj si tetovanie na zadok. Keď budeš mať 70 rokov, nebude to taká viditeľná spomienka na časy, keď si bol 18-ročný truľo.

6. Nemaj nechránený se*. Noc zábavy nestojí za doživotnú kvapavku. Vlastne, nemaj se* vôbec. Nikdy nevieš, kde všade tie dievčatá boli.

7. Nevolaj mi a ani mi nepíš, keď budeš opitý. Budem sa zbytočne báť. Ak aj budú hrať o tretej ráno nejakú našu obľúbenú pesničku, nepotrebujem od teba hlučný telefonát „Lisa, túto pieseň budeš zbožňovať,“ a tiež nepotrebujem videohovory s náhodnými okoloidúcimi.

8. Dávajte si pozor a zavolajte mi, ak sa vyskytnú nejakú problémy. Snažím sa zistiť, kto zo skupiny je najrozumnejší, ale mám s tým, veru, problém. Milujem ťa viac ako svoj život, takže sa mi domov vráť celý.

A ako reagoval na zoznam samotný Finlay? „Ľúbim ťa, mami!“

Zdroj: Cas.sk