Trh s detským oblečením sa v priebehu rokov poriadne rozšíril, pričom detská móda bola obohatená o nové druhy materiálov, svojské doplnky či výraznejšie aplikácie. Je tak samozrejmé, že mnohé mamičky neodolajú a snažia sa svoje najväčšie poklady poriadne vyparádiť. Jednej zo žien sa to však stalo osudným, nakoľko prišla o svoju malú dcérku.

Čerstvá mamička sa spoločne s manželom tešila zo svojej novorodenej dcérky, ktorá mala iba tri mesiace. Celá rodina sa tak konečne prišla pozrieť na nového člena rodiny, pričom sa nadšená žena rozhodla, že bábätko trošku vyparádi. Na hlavu jej dala roztomilú čelenku a oslava prebiehala podľa plánu.

Po tom, ako sa všetci príbuzní rozlúčili a odišli, bábätko už spalo vo svojej postieľke. Jej mama ju nechcela rušiť, a tak jej nechala na hlave textilnú čelenku, ktorá sa všetkým tak páčila. Bola však voľnejšia, aby dievčatko nebolela hlavička, v dôsledku čoho si ju počas spánku strhlo a malo ju na ústach. Prestala však dýchať.

Keď prišla matka bábätko skontrolovať, s hrôzou zistila, čo sa stalo. Maličkej síce tento módny doplnok stiahla, no bábätko sa už nehýbalo a nedýchalo. Privolaný lekár mohol už len konštatovať smrť. Obaja rodičia sú zo svojej straty zdrvení, pričom na sociálnej sieti varujú rodičov, aby boli pri módnych doplnkoch mimoriadne opatrní.

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Pixabay, markiza.sk