Matka chladnokrvne zavraždila svojho syna a zahodila ho do plastovej odpadkovej tašky s jeho obľúbenými plyšovými hračkami. Mŕtvola 3-ročného dieťaťa bola v lese nájdená potom, čo sa žena pokúsila o samovraždu.

Caroline Carrilho Correia (29) zabalila svojho synčeka Isaaca do odpadkového koša a následne sa pokúsila o samovraždu. Predpokladá sa, že matka na dieťa žiarlila, pretože získavalo príliš veľa pozornosti od svojho otca, za ktorého bola vydatá 8 rokov. Ten sa pri policajnom výsluchu psychicky zrútil, triasol sa a nebol schopný výpovede. Keď chceli policajní inšpektori zaistiť jeho mobilný telefón, nedokázal sa prestať pozerať na fotografiu mŕtveho syna, ktorú mal na displeji.

Brazílčanka, ktorá Isaaca pravdepodobne zaškrtila, vraždila bez jasného motívu. Po chladnokrvnom čine nasadla s odpadkovou taškou do taxíku a nechala sa odviesť do lesa, kde syna s obľúbenými hračkami odhodila. Krátko na to si neďaleko rieky podrezala žily, avšak samovražda sa jej nepodarila. Caroline absolvovala operáciu oboch zápästí a bola obvinená z vraždy. Momentálne leží v nemocnici omráčená sedatívami a nie je schopná vypovedať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.ie | Foto: FB/D.B.