Miestni sú otrasení po šokujúcom incidente, ku ktorému došlo koncom októbra. 39-ročná matka vo svojom dome zastrelila vlastné deti vo veku 7, 9 a 11 rokov, pričom napokon namierila zbraň aj proti sebe. Ešte prekvapivejšie je pozadie nešťastia.

Veľká tragédia sa odohrala v americkom meste Deep Park v Texase. V utorok, 29. októbra namierila 39-ročná matka zbraň na svoje vlastné tri deti, ktoré zraneniam na mieste podľahli. Napokon zabila aj seba. Hrozný pohľad sa naskytol polícií potom, čo ju privolali príbuzní, ktorí sa nevedeli dostať do domu.

11-ročný Parish, 9-ročná Eleanor a 7-ročný Lincoln prišli o život len týždeň potom, čo sa ich rodičia oficiálne rozviedli. Matka rodiny sa zrejme k vraždám a samovražde uchýlila aj kvôli psychickým problémom, s ktorými bojovala dlhšie obdobie. Liečila sa totiž na depresiu, úzkosť a autoimunitné ochorenie lupus.

Ešte šokujúcejšie pritom je, že zosnulá žena sa minulý rok zasadzovala ako aktivistka v boji proti násiliu so zbraňami. Z hrozného incidentu je zdrvený aj starý otec Murvin: „Boli to deti, ktoré chcete mať stále okolo seba. Hrali sa, rozprávali s dospelými. Boli to úžasné deti vo všetkých smeroch,“ uviedol pre TheSun. Polícia prípad označila ako vraždy a samovraždu, pričom vylúčila prítomnosť ďalšieho páchateľa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/KHOU 11