Otrasný prípad sa stal mamičke, samoživiteľke, ktorá vychovávala len 2-ročného chlapčeka celkom sama. Svoj poklad zverila do rúk mladého opatrovateľa, no to ešte netušila, aký brutálny masaker čaká malého anjelika.

Hrozný prípad otriasol americkým mestom Kenosha, štát Wisconsin. Matka Katherine, ktorá sama vychovávala svojho dvojročného synčeka Matthewa, ho odniesla po dohode opatrovateľovi, aby jej poklad postrážil. To, čo nasledovalo, ale nečakala ani v najhoršom sne.

Opatrovateľ Hunter Jones, ktorý bol zamestnaný v nelicencovanej škôlke, mal podľa informácii TheSun spôsobiť chlapčekovi na hlave 18 pomliaždenín a nakoniec ho udusiť. Mathewovi sa po útoku dokonca zmenila farba očí z tmavomodrej na úplne svetlú. Jones, ktorý sa okrem Matthewa staral aj o ďalších 11 detí, po svojom čine zavolal záchranku a predstieral nehodu: “Mám tu batoľa, o ktoré sa starám. Bolo v detskej ohrádke. Dieťa má nejaké mentálne problémy, malo záchvat zúrivosti. Chlapček vyskočil z ohrádky a nejako si udrel hlavu. Urobil to už niekoľkokrát,” tvrdil nevinne do telefónu.

Matka sa po hroznom zistení zrútila a zo straty jediného dieťaťa sa nedokáže spamätať: “Som zmätená, cítim sa ublížene, som nahnevaná. Ako sa toto mohlo stať?” pýta sa. Po smrti maličkého dokonca predstiera, že spí vo svojej postieľke, aby dokázala postupne veľkú tragédiu prijať. Opatrovateľa zatkla polícia a momentálne ho čaká súd.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube/FOX6 News Milwaukee