Stanovené pravidlá nie sú iba v reštauráciách či hoteloch, ale aj v prípade leteckých spoločností. Každá z nich ma určité normy v súvislosti s oblečením a správaním. Aj z tohto dôvodu bola jedna z pasažierok vyhodená z lietadla. Ona je však naďalej presvedčená, že nespravila nič zlé a nebol dôvod, aby niekoho poburovala. Tak o tom by sme mohli diskutovať!

Harriet Osborn sa spoločne so svojím priateľom tešila na dovolenku, pričom plánovali voľné chvíle tráviť v Španielsku. 31-ročná žena nastúpila do lietadla vo veľmi odvážnom tope, z ktorého jej vykúkal celý dekolt. Bradavky mala prelepené páskou, no rozhodne neostalo nič na predstavivosti.

Na nevhodné oblečenie upozornila mladá rodina, ktorá s malými deťmi taktiež išla na dovolenku. Letušky tak zasiahli a dvojnásobnú matku poprosili, aby si obliekla niečo iné alebo lietadlo opustila. Podľa svedkov sa Harriet mala správať veľmi drzo a nešetrila vulgarizmami, čo dodnes odmieta. Nakoniec si obliekla priateľov sveter, no ochranka ju aj tak vyviedla späť do letiskovej haly.

Mladá žena sa cíti ponížená a celú záležitosť sa zrejme bude snažiť pohnať až pred súd. Kvôli vyhadzovu z lietadla museli totiž s priateľom prespať v hoteli a kúpiť si novú letenku. Aj vy sa však pýtate, prečo sa matka dvoch malých detí má potrebu ukazovať na verejnosti s odhaleným prsiami?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ženu už nezachránil ani priateľov sveter

Fotografie dvojnásobnej matky v nevhodnom outfite nájdete —TU—!

Zdroj: news.com  |  Foto: YouTube, Pixabay