V prípade, ak dáte svoje dieťa do škôlky, predpokladáte, že bude o neho vzorne postarané, pričom bude mať vytvorené možnosti sa čo najlepšie socializovať medzi ostatné deti. Nie je dôležité, či má dieťa strapaté vlasy či špinavé ruky od farieb, hlavne, že je šťastné. No učiteľky svoju starostlivosť o malých drobcov zrejme pochopili úplne zvráteným spôsobom.

Denná škôlka CBC vo Washingtone čelí vážnym obvineniam. Niekoľko matiek totiž napísalo na sociálnej sieti svoje skúsenosti s týmto zariadením. Alyssa Salgado si pri preberaní dcérky všimla červené škvrny medzi očami dievčatka, no neprikladala tomu váhu. ,,Najprv som si myslela, že ide iba o malé škrabance, no keď som sa pozrela bližšie, bolo to jasné. Tie ženy sa rozhodli môjmu dievčatku vytrhať chĺpky medzi očami pomocou vosku,“  v úvode napísala nahnevaná matka.

Alyssa okamžite kontaktovala riaditeľku škôlky, ktorá sa jej však aj po osobnom stretnutí vysmiala do tváre. ,,Porodila som ju a milujem na nej každučkú vec. Ako sa opovažujú rozhodovať o tom, ako má dieťa vyzerať? Tiež sa obávam, že vosk mohol dcérku bolieť, určite volala maminku a ja som tam nebola. Odmietam to nechať bez povšimnutia,“ rázne dokončila svoj príspevok na sociálnej sieti rozčúlená žena. Podobný príbeh zverejnila aj ďalšia matka Glenda Maria Cruz, pričom jej synovi bolo obočie taktiež vytrhané. Údajne sa čaká, či sa ozvú ďalší rodičia, aby mohli byť uskutočnené právne kroky, keďže riaditeľka škôlky svoje zamestnankyne ani len nenapomenula.

Zdroj: tri-cityherald.com  |  Foto: Facebook