Igor Matovič neraz potvrdil, že najprv koná a následne potom uvažuje. Príslovie ,,dvakrát meraj a raz strihaj“ mu zrejme nič nehovorí. Niet sa čo diviť, že sa mu podaril ďalší trapas, ktorým sa dokonca verejne pochválil.

Minister financií sa s občanmi rád podelí so situáciami zo súkromného života. Spravil to aj tentokrát, keďže sa pochválil natrhanou kyticou kvetov pre svoju milovanú manželku Pavlínu. ,,Z lásky mojej z lúky pri Lučenci,“ napísal k zverejnenému záberu, kde hrdo drží ružové kvety. ,,Veď on porušil zákon,“ zhodujú sa našinci.

Na prvý pohľad nevinná fotka vyvolala u mnohých Slovákov poriadny hnev. Politika totiž upozornili, že ide o vzácny kvet Klinček lesklý, ktorý je zákonom chránený, pričom sa vyskytuje iba na našom území. Spoločenská hodnota je odhadovaná na 70 eur. ,,V tomto prípade žiaľ ani nevedomosť neospravedlňuje. Len kvôli tej úbohej rastlinke nezvolajte tlačovku,“ ironicky napísal jeden z komentujúcich.

Medzi komentármi sa často skloňovalo meno ministra životného prostredia Jána Budaja, ktorý je členom strany OĽaNO. Je otázne, čo si myslí o konaní svojho šéfa, ktorý sa porušením zákona ešte aj chváli na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Igor Matovic