Zaujímavosti Matovič nestihol dcérine meniny: Tá mu poslala strašidelný odkaz!

Matovič nestihol dcérine meniny: Tá mu poslala strašidelný odkaz!

Rodičovstvo alebo práca na plný uväzok nie je v dnešnej dobe jednoduchá úloha, obzvášť, keď okrem velenia v domácnosti preberá otec rodiny zodpovednosť aj za celú krajinu. Premiér Igor Matovič, vzorný otec a milujúci manžel, je rak v týchto časoch doslova na roztrhanie. Okrem organizovania opatrení spojených s koronavírusom musí svoj čas venovať aj tam, kde je to najdôležitejšie. Doma. Nie vždy sa mu to však darí tak, ako by si to on alebo jeho najbližší predstavovali.

Igor Matovič sa na sociálnych sieťach aktívne prihovára Slovákom aj prostredníctvom statusov a súkromných fotografií, na ktorých je často zvečnený i so svojou rodinou. Ženy jeho života, ako sa zdá, zvládajú premiérsky status v domácnosti statočne. Avšak nech by sa Igor obracal akokoľvek, prácu a rodinu sa mu vždy skĺbiť nedarí.

Aj keď sa rodič mnohokrát snaží zo všetkých síl, pracovná vyťaženosť ho neraz dostane do úzkych a všetko ostatné musí ísť bokom, v tomto prípade aj meninová oslava premiérovej dcéry Klárky. Tá mu ešte k jeho aprílovému sviatku venovala vlastnoručne napísaný odkaz plný lásky, jemu sa však podobné gesto stihnúť nepodarilo.

Po rokovaní s Európskou radou sa už nestihol dostať domov načas a vznikol z toho ďaľší Matovičov príspevok na sociálnej sieti: „Klárka mala dnes meniny. Ráno ma prosila, či prídem skôr a vyrežem s ňou tekvicu… Odchádzam z ministerstva obrany, nestihol som … ale v správach som si našiel správu od Klárky s trošku strašidelným obrázkom,“ ozrejmil pôvod fotografie hrdý otec. Ako sa zdá, jeho dcéra to musela tentokrát zvládnuť aj bez pomoci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/ Igor Matovic, IG/igor_matovic_olano

Exit mobile version