Šokujúca informácia o samovražde Milana Lučanského, bývalého policajného prezidenta, ktorý bol obvinený z korupcie, otriasa Slovenskom. Okolo zdrvujúcej informácie sa točí mnoho otáznikov, ktoré prichádzajú z najrôznejších miest. Budú niekedy zodpovedané?

Potom, čo ministerstvo spravodlivosti potvrdilo šokujúcu informáciu o samovražde Milana Lučanského, boli sociálne siete zaplavené otáznikmi aj rôznymi obvineniami. Kým jeho sympatizanti z opozície pripisujú vinu Matovičovi, ten sa prikláňa k inému názoru. „Najväčší prospech z nešťastia Milana Lučanského má mafia, ktorá mala strach, že proti nej bude svedčiť,“ píše v statuse na sociálnej sieti Igor Matovič.

Premiér sa okrem toho prisľubuje, že urobí všetko preto, aby sa tento počin spravodlivo prešetril. Robiť z tejto tragédie politickú tému premiér označuje za prejav bezcitnosti voči rodine a prekročením všetkých hraníc politickej komunikácie. „Pokus o samovraždu bývalého policajného prezidenta je ľudská tragédia, ktorej mi je veľmi ľuto. Jeho blízki si zaslúžia náš súcit a od zodpovedných bleskurýchle a poctivé odpovede na všetky otázky. V tomto duchu som okamžite kontaktoval ministerku spravodlivosti,“ reaguje Igor Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Igor Matovic