Matovič o tom, či je automat nafigu nastavený a na koronu nezaberá!

Dátum:

Covid automat prišiel do životov Slovákov iba v pondelok (8. februára), avšak o jeho výsledkoch už v dnešných dňoch prorokujú mnohí predstavitelia politickej scény. Štýl komunikácie a riadenia krajiny premiéra Igora Matoviča má svojich obdivovateľov, no tých, ktorí sú proti, je počuť o čosi viac.

Igor Matovič sa na sociálnej sieti vyjadril metaforickým spôsobom o tých, čo trpia s perom v ruke pocitom morálnej nadradenosti nad nedostatočne progresívnymi obyčajnými ľuďmi. „Nechávajú (sa) počuť, ako je Covid automat nafigu nastavený a ako na koronu nezaberá… ako to Matovič zase potototo.“ Premiér sa v príspevku venuje ľuďom, ktorí šíria nenávisť voči opatreniam a odkazuje im, že Covid automat je čistokrvné dielo oborníkov a vedcov. „Tak by som bol rád, aby ste nešírili svoje nenávistné bludy… A keď bude fungovať, pochváľte ich, a keď nie, tak viete, kde sa sťažovať – autorov poznáte,“ uvádza premiér.

Odkaz je s veľkou pravdepodobnosťou venovaný politickej strane Progresívne Slovensko. Metafora použitá v úvode príspevku s tvrdením korešponduje, nakoľko sociálna sieť tejto politickej strany premiérovi skutočne vydýchnuť nedáva. Irena Bihariová za stranu PS napísala príspevok v útočnom znení: „Takýto stav právneho a inštitucionálneho chaosu sme nezažili od čias Samovej ríše. Keby štát mohol, tak by sa chcel odtrhnúť a vyhlásiť autonómiu od dezorientovanej štátnej moci.“ V príspevku sa venuje aj problematike Covid automatu, na ktorý premiér zrejmä vo svojej reči reaguje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic, Irena Bihariová • Progresívne Slovensko | Foto: FB/Igor Matovic

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...