Politická strana OĽANO a priatelia naplno odštartovala predvolebnú kampaň, ktorá má aj tentokrát za cieľ zaujať a zároveň šokovať. Nie je to po prvýkrát, kedy sa Igorovi Matovičovi podarilo neštandardným nápadom získať pozornosť verejnosti. Najnovšie prichádza s nečakanou ponukou!

Igor Matovič v posledných týždňoch intenzívne propaguje vozidlá značky Fiat 500, ktoré doviezol až z Talianska. Desiatky áut sa stali súčasťou predvolebnej kampane politickej strany OĽANO a priatelia. Do septembrových parlamentných volieb na nich budú jazdiť kandidáti na poslancov do NR SR.

Bývalý financmajster prezradil, aká bude budúcnosť vozidiel po voľbách. Jeho hnutie vytvorilo webstránku, na ktorej sa môžete zapojiť do súťaže. Všetkých 79 áut bude súčasťou žrebovania: ,,Budú to vlastne ako naši dobrovoľníci, ktorých úlohou bude počas štyroch rokov vo svojom okrese na tomto aute jazdiť. Budú mať palivovú kartu, kde budeme dobíjať peniaze na benzín, aby v podstate robili naďalej reklamu demokracii, záujmu ľudí o voľby,“ vysvetlil politik vo videu na sociálnej sieti.

Náklady na jedno auto predstavujú okolo 10-tisíc eur. Celá kampaň spojená s fiatkami 500 sa pohybuje v hodnote 790-tisíc eur bez dodatočných úprav vozidiel. Je nutné upozorniť, že autá zostanú majetkom hnutia a výhercovia ich môžu využívať po dobu štyroch rokov. ,,Prečo kampaň Hybaj voliť? Lebo je to mimoriadne dôležité. Mafia chce, aby volilo čo najmenej ľudí a my chceme vždy opak toho, čo si praje mafia,” dodal Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/OĽANO  |  Foto: FB/OĽANO, Igor Matovic