Hosťom politickej relácie rádia Slovensko Sobotné dialógy bol 6.3. premiér Igor Matovič. Aktuálna koaličná kríza lomcuje vášňami obyvateľov viac ako nezvládnutá situácia v nemocniciach. 

Predseda vlády, ktorá možno nevydrží celé 4 roky, úprimne a otvorene hovoril o tom, že všetky negatívne a nepopulárne opatrenia prezentoval národu on sám a za nič a nikoho sa nepotreboval skrývať. „Mohol by som nechať komunikovať pána Mikasa, ale nie som taký vychcanec,“ dodal a vzápätí uznal, že za uplynulý rok spravil aj niekoľko chýb, najmä v komunikácii.

Šéf hnutia OĽANO si myslí, že minister hospodárstva Richard Sulík robí všetko možné aj nemožné pre to, aby aktuálna vláda padla. “Tento plán mu prekazím. Sulík sa snaží kontaktovať našich poslancov a poslancov iných strán a nahovára ich, aby išli do predčasných volieb,” vysvetlil Matovič.

Opakovane dodáva, že “okázalú” tlačovú konferenciu, ako ju nazývajú jeho partneri, by zvolal znova. Tvrdí, že aj pani prezidentka vítala vakcínu Pfizer, keď sa ňou pred zrakmi Slovákov nechala očkovať. “Ja som chcel Sputnik len spropagovať, aby sa toho ľudia nebáli,” obhajuje svoje rozhodnutie.

Celú reláciu si môžete vypočuť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/ OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti | Zdroj: rtvs.sk