Politika Matovič poslal šokujúci odkaz Puškárovej:TOTO moderátorka ešte nezažila!

Matovič poslal šokujúci odkaz Puškárovej:TOTO moderátorka ešte nezažila!

Zlatica Švajdová Puškárová (42) sa počas svojich dvadsiatich rokov praxe v televízií stretla s rôznymi politikmi aj ich reakciami. Toto však ešte nezažila! Z toho, čo jej odkázal premiér Matovič, ostala zaskočená.

Ostrieľaná moderátorka televízie Markíza sa počas svojej dvadsaťročnej praxe stretla v štúdiu s mnohými tvárami politickej scény. Kým s niektorými prebiehali rozhovory hladšie, s iným sa Zlatica Puškárová nevyhla konfliktom či ostrejšej výmene názorov. Posledne sa v rámci koronavírusovej pandémie stretla aj s premiérom Igorom Matovičom, ktorého sa pred pár hodinami zastala istá Slovenka.

Diskusia prebehla v polovici marca, no Matovič sa rozhodol nečakane okomentovať túto situáciu v súvislosti s nosením rúšok až v nedávnej relácii pred Gabrielou Kajtárovou. „Nosenie rúšok vlastne rozbehla vaša kolegyňa Zlatica Puškárová v tomto štúdiu. Dovtedy sa ešte na seba ľudia pozerali, že čo to niektorí majú. Pamätám si to, ako sme sa pred reláciou rozprávali. A ona povedala, nedáme si tiež rúška počas relácie? Potom nám ich ponúkla, dala si ho ona, potom Marek Krajčí a potom som si ho dal aj ja a v priebehu pár dní to malo celé Slovensko,“ zaspomínal si.

Tieto slová, ktorými chcel premiér vlastne naznačiť, že to bola práve Puškárová, ktorá išla príkladom celému Slovensku, sa dostali aj k samotnej moderátorke. Tá neskrývala nadšenie. „Jej, tak to je milé. Ďakujem za poklonu, je to veľmi sympatické. Vtedy som v relácii hostila pána Matoviča, vtedy ešte nebol premiérom a ja som nejako tušila, že keď si ich my dáme, bude to správne. Veľmi ma však teší, že to pán premiér opäť spomenul, takéto niečo sa mi od politikov 20 rokov nestalo. Ten moment bol veľmi silný. Nezabudnem naň,“ dodáva pre Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/zlaticapuskarova

Exit mobile version