Igor Matovič oslávil v pondelok svoje 47. narodeniny, a zároveň televízia JOJ odvysielala ďalšiu časť zábavnej relácie Inkognito, kde bol tajným hosťom. Pre premiéra si ale čosi prichystali aj jeho koaliční partneri. Aha, čo dostal od Richarda Sulíka a čo mu odkázal Juraj Šeliga.

Matovič oslávil 11. mája svoje narodeniny v kruhu rodiny a ako zverejnil na sociálnej sieti, do práce na Úrad vlády ho prišla navštíviť aj manželka s dcérkami. Ako neskôr zdokumenotval fotkou, s milovanou Pavlínou si večer pripili dobrým vínkom a dostal aj krásny darček v podobe spoločnej rodinnej fotografie.

Tým sa však zástup premiérových gratulantov zďaleka nekončí. Všetko najlepšie mu zaželal aj stranícky kolega Jozef Pročko či Jaroslav Naď: “Prajem ti hlavne veľa zdravia, rozvahy pri zásadných rozhodnutiach a dobrých ľudí okolo seba! Veľa síl do boja za lepšie a spravodlivejšie Slovensko, o ktoré sa už roky čestne usiluješ,” odkázal mu na sociálnej sieti. Darček si pre predsedu vlády pripravil aj Richard Sulík, ktorý tak zjavne zakopal vojnovú sekeru: “Premiérovi som, samozrejme, poprial všetko najlepšie a mám pre neho aj darček. Dávno som mu niečo dobré neuvaril, preto ho dnes na zasadnutí vlády rád pozvem na obed,“ prezradil pre Plusku.

Trochu štipľavý odkaz ale poslal premiérovi podpredseda strany Za ľudí Juraj Šeliga: “Matovičovi pre jeho vlastný (a niekedy aj náš) pokoj prajem, aby na pár dní stratil heslo od Facebooku,” uviedol prekvapivé slová. Tie napokon ale odľahčil ďalším prianím, aby stihol dostavať manželke dom, ako aj pohodu v koalícií: “Tak teda, do jeho života primerane Sulíka aj Kollára, aj Remišovej. Žiadneho Fica s Kotlebom a Pellegriniho len v obmedzenom množstve,” dodal na záver úsmevne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Premiérovi zablahoželal Jaroslav Naď
Doma dostal darček od svojej dcérky
Rodinka prišla premiéra navštíviť aj do práce

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/HNtelevízia, Facebook/Jaroslav Naď-OĽANO, Richard Sulik, Igor Matovic