Matovič v seriáli Pumpa: Trojica hercov ho absolútne nešetrila!

Dátum:

Televízna stanica RTVS vysiela od konca septembra minulého roka komediálno-satirický seriál Pumpa, ktorý poukazuje na aktuálne udalosti zo Slovenska. Trojicu kamarátov vždy navštívia známe osobnosti z rôznych oblastí, pričom v najnovšej epizóde sa objavil minister financii Igor Matovič!

Verejnoprávna televízia RTVS zaradila do svojho vysielania kontroverzný program Pumpa, v ktorom sa objavili už desiatky známych osobností, vrátane Márie Kolíkovej, či dokonca legendárnej Alžbetky z Perinbaby, ktorú stvárnila bývalá herečka Petra Kolevská-Vančíková. Tento raz však prijal pozvanie pred kamery expremiér Igor Matovič, pričom herci ho rozhodne nešetrili.

Kým najskôr sa informovali, či nechodí s ochrankou, nakoľko niektorí voliči by ho zrejme chceli atakovať, Dano Heriban sa ho následne opýtal, kam sa podel vášnivý politik, ktorý počas volieb zburcoval štvrtinu voličov. Matovič zhodnotil, že je aktuálne v „pohotovostnom móde“, a ak bude cítiť eminentné ohrozenie, pôjde opäť naplno. Herci mali na politika aj otázku, či náhodou neuteká pred Borisom Kollárom, kedy minister financii odpovedal viac ako prekvapivo.

„Borisa mi tak nechajte, lebo Boris je kamarát. Rok najťažšieho obdobia počas môjho vládnutia vždy podržal, na rozdiel od toho druhého, ktorý mi vernosť sľuboval hneď po voľbách až za hrob,“ uviedol s vážnou tvárou. Ako dodal, Kollára tiež potrebuje v koalícii, nakoľko ľuďom vo voľbách sľúbili množstvo vecí, ktoré mienia splniť. Čo si však s odstupom času myslí o očkovacej lotérii?

„Podľa mňa to bola dobrá vec, správna vec a bolo povinnosťou každého z nás urobiť čokoľvek preto, aby sme každé jedno percentíčko väčšej zaočkovanosti dosiahli,“ uviedol. Zároveň dodal, že lotéria mala ľudí motivovať, dať priestor „neokukaným“ odborníkom či tým, ktorí zažili Covid vo vlastnej rodine a odmeňovať tých, čo ušetrili Slovensku vakcináciou miliardy eur.

Matovič s hercami zároveň pred kamerami zhodnotil, že ho nemajú radi nielen zlodeji, ktorí si nechali vyplácať príspevok cez schránkové firmy, ale ani pospolitý ľud. „Vy ste mali byť vládou zmeny, nie? No tak akože, kde sú teraz všetci tí ľudia, ktorí vám verili?“ opýtal sa ironicky Juraj Kemka. „To sa vám iba zdá,“ odpovedal expremiér a odchod spečatil scénkou, kedy si zabudol peniaze v aute a pozval ho na ňu dôchodca.

Celú epizódu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: RTVS

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...