Hosťom obľúbenej relácie Inkognito bude v pondelok večer premiér Igor Matovič. Hádači ostanú po uhádnutí jeho mena poriadne prekvapení a Zdena Studenková neskrýva šok. Sledujte tiež, čo sa napokon dialo v zákulisí televízie.

Z upútaviek televízie JOJ je už viac ako jasné, že hosťom najbližšej zábavnej relácie Inkognito bude slovenský premiér Igor Matovič. Ten zavíta medzi hádačov, ktorí ostanú poriadne prekvapení. Zdena Studenková, Michal Hudák, Marián Čekovský ani Zuzana Šebová totiž nečakajú, že by za pultíkom mohol sedieť politik: „No zbohom! Tak pozor!“ vykríkne podľa Plusky Zdena.

Matovič sa pritom po príchode na scénu bude zakrádať poza chrbty známej štvorice a robiť im „rožky“. Po niekoľkých otázkach napokon meno premiéra hádači odhalia. V tom momente ostanú všetci zaskočení a prekvapenie neskrýva ani ostrieľaná herečka, ktorá hádanku rozlúšti. „Fuuu, ste nám teda dali,“ znejú prvé slová Studenkovej, ktorá sa ďalej dobre zabávala na Matovičových príhodách.

Podľa zákulisných informácií mal premiér do štúdia JOJky doraziť za štandardných hygienických opatrení, a teda po premeraní teploty a použití dezinfekcie, ako aj bez prítomných divákov. V priateľskom rozhovore mal zotrvať aj s hercom Marošom Kramárom, Jozefom Vajdom či Šarkanom, ktorí čakali na natáčanie ďalšej časti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Tv JOJ