Igor Matovič ako premiér verejne vyhlasoval, že pracuje pre každého jedného občana a rovnako všetkých zastupuje v politických záležitostiach. Po strate funkcie sa však jeho rétorika rázne zmenila. V posledných mesiacoch začal pravidelne útočiť a zosmiešňovať jednu z komunít.

Bývalý minister financií pravidelne zverejňoval statusy, kde hovoril o svojom tvrdom boji s mafiou alebo obviňoval saskárov z každej koaličnej krízy. V posledných týždňoch však svoju pozornosť venuje predovšetkým LGBTI+ komunite, ktorú ponižuje a tvrdo kritizuje. Je viac ako zrejmé, že sa pripravuje na predčasné voľby, pričom chce zaujať hlavne konzervatívneho voliča.

Matovič nedávno zverejnil záber, na ktorom sa sobášil pár rovnakého pohlavia, pričom jeden z mužov mal oblečený oblek skombinovaný so sukňou. ,,Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není, jasný pane!” takýto popis bol zverejnený na zosmiešňujúcej fotografii.

Príspevok politika nenechal chladnou známu transrodovú DJ-ku Matiu Lenickú, ktorá vystupuje ako B-Complex. ,,Najprv sa na ná*ka premenil Fico a potom Matovič- krásny príklad, ako moc korumpuje,“ zareagovala. Predseda strany OĽaNO okamžite odpísal: ,,Ty si strašný trapko!“ Do konverzácie sa zapojil aj exsuperstarista Jakub Petraník, ktorému už dlho leží Matovič v žalúdku. ,,Chlapci však vyzerajú mužnejšie ako ty. Ty si taká chemikárka z gymnázia pocitovo,“ myslí si spevák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic | Foto: FB/Igor Matovic, Jakub Petraník, B-Complex