Matovič zverejnil emotívny status k MDŽ: Naštvaní Slováci si všimli..!

Dátum:

Igor Matovič je momentálne na nože s viacerými koaličnými partnermi, pričom minister Naď prezradil, ako sa za zatvorenými dverami počas rokovaní správa premiér aj minister hospodárstva Richard Sulík. Zuzana Čaputová má jasný plán, ku ktorému by pristúpila, ak by nezhody vyústili do premiérovej demisie.

Najnovšie chce dvoch rozhádaných politikov udobriť poslanec Jožo Pročko, ktorý dúfa, že sa napäté vzťahy opäť urovnajú. Z posledných síl však melú už aj občania, pričom mnohí majú existenčné problémy a navyše sa kvôli pandémií nemôžu vidieť so svojimi rodinami. O to viac niektorých Slovákov rozzúril najnovší status Igora Matoviča, ktorý zrejme nemal v pláne nikoho naštvať.

Premiér totiž poslal v dnešný Medzinárodný deň žien emotívne vyznanie svojej milovanej mame. „Pocit podať na prahu dverí mame kyticu tulipánov je na nezaplatenie. Slzy v jej očiach na nezabudnutie. Bože, PROSÍM ŤA, nech toto utrpenie konečne skončí,“ napísal na sociálnej sieti.

Hoci sa našli mnohí, ktorí premiérov status ocenili, viacerí Slováci sa poriadne naštartovali: „Načo týmito statusmi zbytočne provokujete ľudí??? Ste si vymysleli sedieť doma, tak seďte alebo sa venujte niečomu prospešnejšiemu pre ľudí,“ myslí si Zuzana. Ostrú otázku položil politikovi aj Tomáš: „Pán premiér, rád by som sa vás opýtal. Je dnes výnimka zo zákazu vychádzania? Udelil UVZ výnimku len vám alebo všetkým občanom? Môžeme sa dnes stretnúť so svojimi príbuznými tak, ako sa dnes vy stretli so svojou mamou?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Igor Matovic

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...