Igor Matovič sa po obhajovaní očkovacej lotérie rozhodol opäť prihovoriť fanúšikom a voličom na sociálnej sieti. Zverejnil fotku svojho obľúbeného domáceho miláčika Mačiaka, ktorý medzičasom poriadne vyrástol. Internetom sa však začali okamžite šíriť fóriky.

Igor Matovič, do ktorého očkovacej lotérie sa nedávno obula aj jeho sestra Zuzana, sa v minulosti pochválil záberom nového domáceho miláčika, ktorý dostal príznačné meno Mačiak. Minister financií, ktorý označil rovno pred kamerami iného ministra za debila, nedávno opäť ukázal svojho kocúra v plnej paráde.

Tentorát kocúrik nečakane obsadil ministrov stôl aj so zošitom: „Mačiak vyrástol. Už je z neho trojkilový fešoun… a nevyzerá, že s podrastaním skončil. V piatok som sedel s majstrom za stolom… zrazu prišiel, vyskočil na stôl a rozvalil sa presne na zošit, do ktorého sme sa práve chystali niečo načmárať,“ podelil sa expremiér o zážitok.

Internet sa tohto záberu rovnako ako v minulosti okamžite chytil a vzniklo niekoľko paródií, ktoré Slovákov opäť pobavili. Satirická stránka Zomri si napríklad pomocou Mačiaka s ceruzkou pod labkou vysvetľuje, ako vznikol nápad očkovacej lotérie. Veď sa pobavte!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Igor Matovic, Zomri, Pezinské MEME