Igor Matovič, ktorý aktuálne musí riešiť kauzu Borisa Kollára a Petry Krištúfkovej, pridáva na sociálne siete často aj zábery zo svojho súkromia, čo u jeho predchodcov nebolo vôbec zvykom. Najnovšie sa pochválil snímkou, ktorá medzi Slovákmi vyvolala doslova ošiaľ a vyslúžila si vyše 11-tisíc lajkov. To proste musíte vidieť!

S príchodom Igora Matoviča na post premiéra sa začína veľa meniť aj vo forme komunikácie s voličmi či kolegami. Rodený Trnavčan obľubuje neformálne vystupovanie a ako potvrdil poslanec z SaS, aj počas zahraničných ciest uprednostňuje odľahčenú atmosféru pred tou napätou.

Inak na tom nie je ani jeho prezentácia na sociálnych sieťach, kde ho sleduje množstvo voličov aj fanúšikov. Okrem pravidelných záberov zo záhrady či dobrého jedla sa Matovič pred pár hodinami pochválil aj nevšednou rodinnou fotkou. Keďže manželku aj dcéry už verejnosti priblížil, tentokrát sa rozhodol ukázať svoju milovanú maminu.

Mama Igora Matoviča totiž oslávila narodeniny, a tak sa medzi prvých gratulantov zaradil práve jej syn, ktorý to po rokoch v politike dotiahol až na najvyššiu funkciu vo vláde. „Jedna milá pani, ktorá mi život dala a veľmi veľa kvôli mne vytrpela, dnes sedemnástku mala,“ napísal k záberu. Podoba medzi matkou a synom sa nedá zaprieť a práve tento detail si okamžite všimli aj mnohí Slováci, ktorí najdôležitejšej žene premiéra rovnako popriali veľa zdravia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podoba medzi matkou a synom je neodškriepiteľná

Zdroj │ Foto: Facebook/Igor Matovic