Spor premiéra Igora Matoviča a expremiéra Petra Pellegriniho naberá na obrátkach. Obidvaja politici si posielajú vzájomné odkazy o tom, ako by sa mal premiér Slovenska správať. Najnovšie však Matovič zverejnil nečakaný záber Pellegriniho šuplíka.

Igor Matovič je v pozícií premiéra približne mesiac, no od expremiéra Petra Pellegriniho si už vypočul niekoľko drsných odkazov o tom, ako by sa mal premiér správať, či ako by mal komunikovať s občanmi. Dokonca mu poslala odkaz aj moderátorka Adela Vinczeová a len pred pár hodinami sa pred premiérovým bytom strhla bitka.

Ani Matovič však nezaostáva a Pellegriniho strane pravidelne adresuje štipľavé odkazy o ich vládnutí na Slovensku. V nedeľnej relácií Na telo však musel prijať nelichotivú štatistiku. Slováci si totiž podľa prieskumu myslia, že Pellegrini zvládal situáciu pandémie lepšie, hoci voliči OĽaNO, SaS a Za ľudí sú na strane Matoviča.

Samotný premiér ale výsledky obhájil so slovami, že je nefér vyjadrovať sa k činnosti expremiéra, ktorý sa pasoval s koronavírusom na Slovensku len tri dni v porovnaní s jeho niekoľkotýždňovým pôsobením. Matovič sa ale postaral o ďalší rozruch, pri ktorom si kopol do Pellegriniho. Na sociálnej sieti zverejnil nečakaný záber šuplíka s obsahom, ktorý tam zanechal jeho predchodca.

Pelleho inštrumenty. Mám v kancelárii pár skriniek a tie majú pár zásuviek … nuž a teraz som otvoril jednu dosiaľ neotvorenú v “spálni” … a tu si pán bývalý premiér niečo zabudli, … niečo napísané po rusky, niečo o bejbíz, nejaký gélik vo fľaštičke, nejaké kábliky … tak, keď ho niekde stretnete, tak ho pošlite pre jeho “inštrumenty”. PS: Trošku sa obávam otvoriť iné šuflíčky,” dodáva pobavene Matovič. Za svoj počin si ale v komentároch zlízol skôr kritiku ako pochvalu, pričom fanúšikovia aj hejteri považujú takéto posty za zbytočné a nehodné premiéra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Igor Matovic, Peter Pellegrini