S tajnými nahrávkami sa na Slovensku akoby roztrhlo vrece. Zdá sa, že viacerí politici na najvyšších miestach si veľmi radi nahrávajú rozhovory či vyjadrenia kolegov, ktoré by sa im v budúcnosti mohli hodiť. Najnovšie prišiel s utajeným záznamom líder politickej strany OĽaNO Igor Matovič.

V posledných dňoch sa Igor Matovič cez média vyhrážal, že zverejní tajnú nahrávku s Petrom Pellegrinim a nakoniec tak aj urobil. Premiér mal sľubovať príplatky pre policajtov, hasičov a záchranárov vo výške 120 eur a 160 eur pre policajtov v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Tieto slová však politik vyslovil na verejnom stretnutí s policajnými odborovými organizáciami z celého Slovenska.

Pellegrini si nahrávku vypočul a okamžite zareagoval, pričom na tom, čo hovoril, nevidí nič zlé ani tajné. Nevidí dôvod, prečo by sa práve z tejto kauzy mala robiť senzácia. Matovič je však presvedčený, že premiér sa snažil kupovať policajtov, pričom by mohlo ísť o volebnú korupciu. Šéf OĽaNO dokonca avizoval podnet na štátnu volebnú komisiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Peter Pellegrini, Peter Polák  |  Video: cas.sk