Každý z nás potrebuje podporu zo strany rodiny i priateľov, ktorí človeka podržia v ťažkých časoch. To však neznamená, že nemôžu mať iný názor tak, ako v prípade premiérovej sestry. Aj keď by si mnohí mysleli, že bude verne stáť za milovaným bratom, opak je pravdou.

Sestra Igora Matoviča sa v posledných dňoch otvorene vyjadruje k aktuálnej politickej situácií v našej krajine. Aj keď by si mnohí občania mohli myslieť, že iba slepo stojí za vyhláseniami svojho brata, opak je pravdou. Nešetrí kritikou a najnovšie ju nahnevala zrejme celá koaličná strana OĽaNO.

Zuzanu hlavne rozčúlil komentár na sociálnej sieti zo strany ministra obrany Jaroslava Naďa. Protestujúcich Slovákov nazval opicami, bitkármi, extrémistami a psychopatmi. ,,Dokedy sa budú vraj “Obyčajní ľudia“ – poslanci a ministri s platom 5 – 6 000 eur vyvyšovať nad naozaj obyčajných ľudí s platom 500 eur a hovoriť o nich, že sú lúza a opice?“ namrzene sa spýtala.

Politikov upozornila, že práve občania sa im skladajú na lukratívne výplaty a oplátkou za to sa im dostane iba výsmech a pohŕdanie. ,,Tí ľudia hľadajú a potrebujú pochopenie a nie vaše primitívne posmešky a ponižovanie. Viete o tom, vážení, vraj Obyčajní poslanci a ministri, že arogancia je len zásterka duševnej chudoby a duchovného prázdna arogantného človeka? Môžete sa hanbiť,“ dodala.

Celé vyjadrenie Zuzany

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Zuzana B.  |  Foto: FB/Igor Matovic, Zuzana B., Pixabay