Sestra Igora Matoviča už nejakú dobu vyjadruje svoje myšlienky aj politické názory na sociálnej sieti. Najnovšie však opäť prekvapila, keď odhalila, že nie je voličkou svojho brata a vo voľbách podporila celkom iného kandidáta.

Sestra premiéra Slovenska sa už istú dobu vyjadruje na sociálnych sieťach a servítku si pred ústa nedáva ani v oblasti politiky. Igorovi Matovičovi už poslala dokonca aj verejný list a kritizuje i niektoré koaličné kroky. Najnovšie sa rozhodla prezradiť, že počas prezidentských volieb zakrúžkovala celkom iného kandidáta.

Bulvár včera objavil aj senzáciu, že som vraj podporovala Harabina za prezidenta. No a čo? Je slobodná voľba. Som Slovenka, kresťanka, tak logicky nebudem podporovať nejakého ultra – liberála. Pána Harabina som podporovala v prezidentskej kandidatúre. Slušne sa ma opýtal, či by som nemohla občas dohliadnuť na jeho skupinu, súhlasila som a stala som sa tam jedným z moderátorov,“ napísala s tým, že aktivita trvala len do prezidentských volieb v marci 2019.

Sympatie k Štefanovi Harabinovi však aj naďalej pretrvávajú: „Pána Harabina si vážim za jeho výnimočné právne vedomosti a preto, lebo ako jeden z mála je za Priamu demokraciu, teda aby ľudia mohli mať v rukách väčšiu moc než ju majú teraz 1 krát za 4 roky pri voľbách,“ vysvetľuje. Aj samotný Harabin potvrdil pre Plus JEDEN DEŇ, že s Matovičovou sestrou spolupracoval. „Bola seriózna v tom smere, že bola skutočne akčná, pracovitá a sršalo z nej presvedčenie tých názorov, ktoré hlásam ja,“ pochvaľuje si. Napokon prezradil aj to, že Zuzana ho dokonca volila aj v parlamentných voľbách: „Ona nakoniec podporovala aj stranu Vlasť v parlamentných voľbách,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, Facebook/Zuzana B. │ Foto: Igor Matovic, Televízia Markíza