Video z fyzickej potýčky Igora Matoviča a Roberta Kaliňáka obletelo celé Slovensko, pričom sa k nemu vyjadrujú mnohí politici i občania. Bývalý minister vnútra už dokonca potvrdil, že v súvislosti s týmto incidentom podal trestné oznámenie. Je zrejmé, že pohár jeho trpezlivosti už pretiekol.

Strana Smer-SD mala nedávno na tlačovej besede nečakaného hosťa, ktorým bol Igor Matovič. Tentokrát však neostalo iba pri vykrikovaní urážok. Celé Slovensko videlo záznam, na ktorom dostal Robert Kaliňák od samotného šéfa strany OĽANO a priatelia kopačku na hrudník. Matovič zase na oplátku dostal päsťou od Richarda Glücka.

O pár hodín neskôr zvolal bývalý premiér tlačovú besedu, kde opísal svoj pohľad na celú záležitosť. ,,Z jednej strany ma škrtil, ťahal, vyťahoval z auta alebo aj štípal Robert Kaliňák, z druhej strany jeho bývalý štátny tajomník Marián Saloň. Na dve strany ma z toho auta ťahali, bojovali o mikrofón, lebo ten mikrofón sa vlastne pre nich stal tým symbolom pravdy, ktorá sa im veľmi zle počúvala,“ uviedol rodák z Trnavy.

Práve toto vyjadrenie zaujalo aj sestru Igora Matoviča, pričom je jednou z mnohých, ktorá nezaznamenala, že by člen strany Smer-SD jej brata škrtil alebo štípal. ,,Práve Matovič na tlačovke hnutia OĽANO k incidentu povedal, že nepraje nikomu, aby také ako on zažil…že Kaliňák ho štípal a škrtil. Videli ste také niečo? Alebo je aj aj nejaké iné video v obehu, kde ho má Kaliňák škrtiť?“ spýtala na sociálnej sieti. Viacerí občania zareagovali, že politik sa iba snaží zveličiť už aj tak bizarnú situáciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/OĽANO  |  Foto: FB/OĽANO, Zuzana B.