Úspešný mladý umelec Matúš Kolárovský bol takmer polroka izolovaný od verejnosti a dával sa dokopy po duševnej stránke. Po návrate z liečebne venoval mamičke svojej dcérky Veronike Nízlovej emotívne vyznanie.

Vzťah Veroniky Nízlovej s o 15 rokov mladším spevákom a hercom nebol nikdy oficiálny. Keď známa speváčka verejnosti oznámila, že nosí pod srdcom dieťatko, identitu jeho otca neprezradila a dlho mlčala aj po pôrode. Pravda však vyšla najavo a Matúš Kolárovský napokon priznal, že Neiným otcom je práve on.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Dvojica sa spočiatku veľmi nekontaktovala a jej stretnutia boli skôr sporadické než pravidelné. Všetko sa zmenilo, keď sa Yael rozišiel s vtedajšou priateľkou Nikolou. Jeho vzťah s Twiinskou sa utriasol a začali si byť čoraz bližší. Druhú májovú nedeľu známy otecko dokonca precitol a Vebi venoval nádherné vyznanie, v ktorom ju označil za mamu roka, a za všetko jej vyjadril nekonečnú vďaku.

Matúš Kolárovský v objatí so svojou láskou: Páni, to je háro!

,,Nea nemôže mať lepšiu maminu, si brutálna, nech sa deje, čo sa deje, si tu stále pre nás všetkých. To, ako si ma tento rok podporila počas môjho najťažšieho obdobia, bolo neskutočné a budem ti za to do konca života vďačný,” napísal Matúš na svoj Instagram na Deň matiek.

„Neviem, aké to pre teba muselo byť chodiť s Neou ma pozerať na miesto, ktoré vôbec nemuselo byť príjemné na pohľad. No ty si to pred Neou zobrala s takou ľahkosťou, že sa ničoho nebála a bola úplne v pohode. Nech si hocikto povie, čo chce, aj keď viem, že sa ťa to veľakrát dotkne… Chcem, aby si vedela, že si najlepšia mama, akú Nea mohla mať,” odkázal Vebi exotický fešák, ktorý svojou úprimnosťou rozhodne prekvapil.

Matúš Kolárovský

Zdroj/Foto: Instagram/matuskolarovsky, veronikatwiins