Drogy, závislosť od liekov či ospravedlnenia rôznym osobám. Toto všetko spomenul vo svojej mimoriadne otvorenej spovedi herec a spevák Matúš Kolárovský alias Yael. Na video, ktoré zverejnil na Instagrame, mu prichádzajú rôzne reakcie. Tá najdrsnejšia však zrejme patrí jeho bývalému kamarátovi Tomášovi Drahošovi, ktorý vystupuje pod menom Tomy Kotty.

Matúš Kolárovský šokoval v pondelok večer verejnosť svojím videom, aké od neho asi nikto nečakal. Vyjadril sa v ňom k veciam, o ktorých jeho fanúšikovia zrejme ani netušili.

Matúš priznal závislosť na omamných látkach

„Áno, je to pravda. Drogy boli dlhú dobu súčasť môjho života, môjho lifestylu. Teda nie celého života, ale odkedy som začal robiť hudbu. Vysvetlenie na to úplne nemám. Ale dôvod môže byť to, že som bol mladý a natáčal som veľa projektov aj do telky. A do toho tretia pesnička, ktorá mi vyšla, dosiahla 17 miliónov videní, a to je pozornosť, s ktorou som naozaj nerátal. A nevedel som s ňou ani úplne narábať,“ uviedol Yael, ktorý následne priznal závislosť na liekoch a podľa svojich slov i na iných omamných látkach.

Došlo to až do štádia, že hudobník odpadol vo vlaku, kde ho museli “kriesiť” spolucestujúci. „Dúfal som, že tie lieky to možno aj všetko ukončia v ten moment. Ale nakoniec som v tom vlaku iba odpadol,” vyjadril sa Kolárovský s tým, že daná vec sa odohrala v čase, keď si išiel robiť test otcovstva. Dnes je to však už len minulosť, za ktorou aj svojou otvorenou spoveďou robí hrubú čiaru.

Matúšovo video poriadne rozvírilo vlny sociálnych sietí. A keďže umelec sa v ňom okrem iných ľudí ospravedlňuje aj mužovi menom Tomáš, mnohí sa domnievajú, že jeho slová by mohli patriť Tomymu Kottymu. V minulosti sa totiž umelci kamarátili a nahrali spolu dokonca aj duet.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Čo na Kolárovského video hovorí Tomy Kotty?

“Od rána do mňa d*bete, nech sa vyjadrím k tomu Kolárovskému. Tak som si to teraz pustil a nebudem sa k tomu vyjadrovať nejak obsiažne,” začal svoju reakciu bývalý partner influencerky Ráchel Karnižovej.

“Čakal som lepší herecký výkon od týpka, ktorý hral v markizáckom seriáli. Kamoš to dobre povedal, zase raz si len dokázal, že si malá, umrnčaná pi*a, ktorá keď mu začne horieť za ri*ou, rýchlo, rýchlo sa ísť hrať na katolíckeho ufňukaného chlapca na Instagrame, len aby som sa zo všetkého vyvliekol. Len aby to pre mňa nemalo náhodou fatálne následky. Takisto jak keď si tĺkol Nikolu, jak keď si nabúchal Twiinsku na hajzli, ty ko*t, a podobné veci,” rozčertil sa Tomy Kotty.

“Si malá, umrnčaná, zľaknutá pi*a. Si potkan. Prečo si neplakal, keď si fetoval? Keď si mi tr*kal ex? Keď si tĺkol Nikolu, hm?” pýta sa spevák, ktorý Matúša vôbec nešetril. Svoje slová mu vraj ale nemá problém adresovať aj osobne.

“Ak naozaj jedno z tých ospravedlnení bolo venované mne, tak ďakujem, beriem to na vedomie. Ale pre mňa to na veci absolútne nič nemení,” doplnil na záver Tomy.

Video Matúša Kolárovského

Zdroj/Foto: Instagram/matuskolarovsky, tomy.kotty