Speváčka Veronika Nízlová poriadne prekvapila fanúšikov, keď v polovici júla 2021 oznámila, že čaká bábätko. Po jej boku totiž nebol žiadny oficiálny partner, pričom len pár mesiacov predtým podstúpila rozvod. Ďalším šokom však bolo odhalenie otca jej dieťaťa, ktorým nie je nik iný ako herec známy zo seriálu Pán profesor.

Veronika Nízlová, známa aj pod pseudonymom “Vebi“, počas tehotenstva priznala, že bude slobodnou mamičkou. Situácia sa zmenila, keď jej dcérka Nea začala rásť a veľmi rýchlo bolo jasné, že otcom dieťaťa je muž s tmavšou pleťou. Prvotné klebety tak boli pravdivé a herec Matúš Kolárovský oficiálne potvrdil krátky románik s pôvabnou speváčkou.

V máji tohto roka dokonca spoločne pokrstili dcérku, pričom spoločne pôsobili ako šťastná rodinka. O to viac prekvapila členka z dua Twiins, keď sa posťažovala, že nie je spokojná s Matúšovým prístupom k otcovským povinnostiam. Aj napriek tomu, že bude mať malá princezná čoskoro rok, 21-ročný mladík ju ešte ani raz neprebalil a navštevuje ju iba minimálne.

Kolárovský však momentálne účinkuje v šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá mu zaberá väčšinu času. ,,Keďže “Tvár“ je v štádiu, v akom je, a ešte do toho mám teraz veľa koncertov, tak je to veľmi náročné pre mňa. Čiže, priznám sa, že teraz stíham iba spať, zobudiť sa a ísť buď trénovať alebo ísť niekam spievať,“ povedal v rozhovore pre TV Markíza.

Talentovaný spevák priznal, že sa teší na koniec natáčania, keď sa bude môcť venovať svojej rodine vrátane Ney a svojej priateľky. ,,No a potom, v neposlednom rade, aj seba by som do toho zahrnul, pretože som ani veľa novej hudby nestihol robiť,“ dodal Yael, ktorý sa chce pokúsiť napraviť niektoré vzťahy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: TV Markíza, IG/veronikatwiins