Sesterské duo Twiins má podľa všetkého nielen totožný výzor, ale aj vkus na mužov. Kým Daniela Nízlová momentálne nosí pod srdcom dieťatko herca Victora Ibaru, Veronika porodila rozkošnú dcérku Neu čokoládovému krásavcovi Matúšovi Kolárovskému.

Mladý ocino síce najskôr nebol na dieťatko pripravený, avšak prekrásne dievčatko si ho okamžite získalo. Herec zo seriálu Pán profesor sa len nedávno vrátil z rodinnej dovolenky s Veronikou a dcérkou, pričom je z nej už na prvý pohľad absolútne namäkko. Ako prezradil v rozhovore pre Markízu, Nea, ktorá rastie ako z vody, je mimoriadne vnímavé a učenlivé dieťa. Matúš priznal, že sa dovolenky sčasti obával, nakoľko malá je veľmi rýchla a mobilná, avšak všetko dopadlo nad očakávania.

“Má strašne dobrú povahu, akože ešte nevie síce rozprávať a tak, ale jak sa na ňu pozriem, že jak reaguje na niektoré veci, tak proste je z nej cítiť, že je to proste zatiaľ strašne akože dobrý človek a verím, že jej to vydrží,” uviedol hudobník s tým, že je najšťastnejší, keď mu Nea povie Tati.

Matúš zároveň vyjadril radosť z príchodu Victora Ibaru do rodiny, nakoľko jeho dcérka bude mať ďalšieho človeka, o ktorého sa bude môcť oprieť. “Som strašne rád, že Nea bude mať akože v jej živote viacej ľudí, ktorí budú proste mojej farby pleti, aj jej, lebo ja som toto napríklad nemal,” prezradil spevák ohľadom nemiestnych poznámok detí, ktorými si prešiel počas dospievania. Victora zároveň nazval svojim starším bratom, ktorý na neho dáva pozor a majú spolu výborný vzťah.

Celý rozhovor si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza | Foto: IG/matuskolarovsky, victor_ibara