Veronika Nízlová zo sesterského dua Twiins prekvapila pred niekoľkými mesiacmi verejnosť priznaním, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Aj keď spočiatko meno otecka tajila a nemienila o jeho totožnosti prezrádzať akékoľvek informácie, blízki z okolia speváčky napokon predsa len potvrdili, že dcérku porodila mladému slovenskému umelcovi.

Vebi po rozvode s manželom Tomášom nemala po svojom boku žiadneho oficiálneho partnera, no aj napriek tomu ostala tehotná. Ako sa neskôr ukázalo, bábätko mala porodiť hercovi Matúšovi Kolárovskému, s ktorým však napriek všetkému netvoria pár. Aj keď mladík spočiatku nemienil figurovať v živote krásnej hudobníčky, napokon sa všetko zmenilo a Veronika nielenže priznala, že Neu má práve s čokoládovým fešákom, no zverejnila aj zopár spoločných záberov.

Yael, ako si Matúš hovorí umeleckým menom, vydal na Valentína singel MY, v ktorom priznal otcovstvo, kým prvýkrát o novej životnej úlohe prehovoril pre týždenník Život. „Na niektoré veci musí človek dozrieť. Stále mám 21 rokov. Chcem zažiť ešte veľa šialených vecí… Nie som na to úplne pripravený, ale som tu, takže sa budem učiť za pochodu,” prezradil v rozhovore.

Matúš jedným dychom dodáva, že byť otcom je mimoriadna zodpovednosť, pričom Nea je to jediné, čo tu po ňom zostane. Ako priznal, pre bábätko mienil vybudovať nejaké zázemie, avšak premýšľal ako, keďže ho zatiaľ nemal vybudované ani sám pre seba. “Dnes som rád, že mám naozaj šancu to zázemie budovať, ale viem, že teraz a dlhé roky ho bude mať u Veroniky, dodal otvorene Matúš, pre ktorého je dcéra prioritou číslo jeden.

Kým Twiinska aktuálne vytvára pre svoju jedinú dcérku domov, bývalý herec zo seriálu Pán profesor verí, že raz ho nájde aj u neho. “A možno budem mať ženu a s ňou deti a Nea bude mať súrodencov. Teraz musím makať, aby to tak bolo,” prekvapuje mladík, ktorý je z dievčatka úplne hotový, a preto si momentálne robí aj vodičský preukaz, nakoľko Veronika s Neou žijú v Hronskom Beňadiku. „Vždy, keď o nej rozprávam, tak plačem. Keď som ju prvýkrát videl, už som mal všetko „v r…“. Bolo mi jedno, čo sa písalo. Pozrel som sa na ňu a ona prestala plakať. To bol taký magický moment.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: ŽivotFoto: IG/matuskolarovsky, veronikatwiins