Kuchárska šou Kapor na torte bola v minulosti medzi divákmi mimoriadne obľúbená. Obzvlášť epizódy, kde súťažili celebrity zo slovenského i českého šoubiznisu. Na konflikty a napäté situácie nebolo nutné dlho čakať, pričom v niektorých momentoch padali aj vážne obvinenia.

Prvou hostiteľkou v celebritnej kuchárskej šou bola Nora Mojsejová, ktorá absolútne netušila, kto si pochutná na jej večeri. Napokon sa objavila modelka Agáta Hanychová, herečka z filmov pre dospelých Dolly Buster, moderátorka Zuzana Belohorcová, speváčky Iveta Bartošová (†48) a Eva Máziková. Posledným členom partie bola žena vybraná z ľudu Ľudmila Žemberyová.

Podnikateľka z Pereša to vzdala hneď po prvej epizóde s vysvetlením, že sa zaoberá nečakanými rodinnými problémami. Počas nakrúcania to však poriadne iskrilo medzi českou a slovenskou speváčkou. Dnes už zosnulá Bartošová na nakrúcanie často meškala, čo sa nepáčilo predovšetkým našej ,,šoumanke“.

Vyostrenie konfliktu prišlo počas večere, ktorú spoločne pripravovala Máziková a Buster. Legenda českej pop-music im vtedy vyčítala, že mali dámy po varení v kuchyni neporiadok. V tej chvíli vybuchla 71-ročná blondínka, ktorá svojej kolegyni oznámila, aby vypadla.

K udalostiam z natáčania šou sa vrátila Máziková v týchto dňoch v rozhovore pre magazín REFRESHER. „Všetci sme sa bavili a dobre sme varili, bolo to fajn. Problém bol, že jediná, ktorá nechodila načas alebo prišla opitá, bola Iveta. Nemám rada, keď sa niekto takto správa, keď pracujeme. Počas hádky som jej vtedy preto povedala: „Daj mi šesť bodov a vypadni.“ Mala som ju rada, no vtedy ma nahnevala. Nechcela som ju však nijako ohovárať, a keď zomrela, bola som z toho v šoku,” otvorene povedala Eva, pričom v tom čase sa Bartošová chválila, že porazila všetkých svojich “démonov“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: refresher.sk  |  Foto: TV JOJ