MC Erik & Barbara kedysi patrili k najväčším hviezdam Československa a ich hity ,,Anjel”, ,,Sen”, ,,U Can´t Stop”, ,,Do It” či ,,Keď príde láska” poznali celé generácie. Keď si však krásna brunetka zbalila veci a odišla žiť do ďalekej Ameriky, sen o večnej kariére sa akosi rozplynul. Až kým Erik nenašiel Ivanu!

Chlapi Barbaru milovali pre jej príťažlivý vzhľad a dievčatá chceli byť ako ona. V čase, kedy speváčka ohlásila svoj odchod za veľkú mláku všetci verili, že ide len o krátky pobyt, avšak obdivovaná Barbara sa už nastálo nevrátila. Zanechala tu slušne rozbehnutú kariéru a tisíce fanúšikov, ktorí za ňu ešte niekoľko rokov po odchode hlasovali v hudobných anketách v kategórií speváčka.

Život však ide ďalej a MC Erik prestal váhať nad znovuobnovením hviezdneho dua. Na pomoc si prizval krásnu speváčku Ivanu Poláčkovú, na ktorú si možno spomínate zo šou ,,Môj najmilší hit” z roku 2007, ktorú vyhrala. Dvojica spolu začala aktívne vystupovať už pred pár rokmi, pričom teraz prichádza bývalý kráľ tanečnej hudby s absolútnou novinkou. Spolu s Ivanou, ktorá disponuje výborným hlasom, totiž nahrali spoločný singel „Is This Love“, ku ktorému už stihli natočiť aj videoklip.

Is This Love

Foto: Facebook, Pinterest | Video: YouTube