Parlamentné voľby sa pomaly, ale isto blížia a o slovo sa hlásia aj tváre, o ktorých sme už istú dobu nepočuli. Príkladom je i bývalý premiér Vladimír Mečiar, ktorý si nedával servítku pred ústa. Poriadne naložil prezidentovi Kiskovi, no aj expremiérovi Ficovi!

Pred parlamentnými voľbami v 2020 sa hlásia o slovo aj politické tváre, o ktorých sme už dlhšie nepočuli. V médiách pribúdajú rozhovory s menami ako Iveta Radičová, Mikuláš Dzurinda, no svoje si povedal aj bývalý dvojnásobný premiér krajiny Vladimír Mečiar. Ten nenechal nitku suchú na prezidentovi Kiskovi, no najviac naložil expremiérovi Ficovi, ktorý poslal nedávno práve Kiskovi uštipačný odkaz.

Ja si myslím, že Kiska vôbec nemá čo robiť v politike. Človek s jeho problémami by tam nemal byť dávno ani prezidentom,” odkázal prostredníctvom Nového Času súčasnému prezidentovi, čím zrejme narážal na nezrovnalosti v jeho firme KTAG, ktoré sú aktuálne predmetom vyšetrovania.

Ešte viac sa však rozohnil, keď prišlo na tému amnestií a osoby Roberta Fica: “Ja si myslím, že len čo sa trošku zmenia pomery na generálnej prokuratúre, tak budú všetci iniciátori tohto pohybu trestne stíhaní pre zneužitie funkcií. Robert Fico, Danko, Bugár… Keď sa to celé robilo, pomyslel som si, že Fico je chudák, ale nielen morálny, ale aj politický. Chce sa zachrániť, on sa strašne bojí a z toho strachu to vyplýva…,” uzatvára kritiku 77-ročný Mečiar, ktorý do budúcnosti stále nevylučuje politickú aktivitu.

Mečiar označil Fica za chudáka

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube