9. marec je v kalendári označovaný ako Medzinárodný deň paniky. Kým po minulé roky by nad ním Slováci len mávli rukou, momentálne sú mnohí občania paralyzovaní strachom zo závažného ochorenia pochádzajúceho z Číny.

Potom, čo koronavírus dorazil aj do našich susedných štátov a následne i k nám, sa mnohí Slováci vybrali do obchodov, aby si vytvorili čo najväčšie zásoby jedla a tekutín. Práve na margo neprimeranej paniky, ktorá zachvátila supermarkety, nahrala Nas*atá žena, úspešná už valentínskym coverom na notoricky známu skladbu Dance Monkey, ďalšiu paródiu.

V tej sa s humorom sebe vlastným stavia do role zákazníčky s prehnanými nárokmi na potraviny, avšak ani napriek všetkému nedokáže zohnať polohrubú múku. “V žiadnom prípade si nedovolím podceňovať silu akéhokoľvek ochorenia či vysmievať sa ohrozeným pacientom. Celá skladba je len paródiou a satirickým či nadneseným zhodnotením situácie. Verím, že ľudia sa nemôžu prestať smiať ani vo vážnejších chvíľach,” prezradila nám Slovenka. A s ňou evidentne súhlasia aj stovky fanúšikov, ktorí skladbu zdieľajú cez sociálne siete!

Video na YouTube môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube