Keď sa v roku 2002 objavila na svetovej hudobnej scéne, milióny teenageriek túžili byť ako ona. Čierne orámované oči, kravata za každých okolností a prúžkované pančuchy. Z mladej rebelky však vyrástla krásna žena, ktorá v týchto dňoch prichádza so svojim novým singlom “Head Above Water”.

33-ročná kanadská hviezda začínala svoju kariéru ako punková princezná, pričom jej hity “Complicated”, “Sk8er Boy” či “I’m With You” spôsobili v roku 2002 doslova revolúciu. Mladé dievčatá chceli byť ako ona, pričom ona túžila byť časom, naopak, viac obyčajná.

Avril Lavigne postupom rokov svoju tvorbu zmierňovala a pomedzi punkové skladby vydala aj zopár krásnych romantických singlov, ktoré sa tešili nesmiernej popularite. V roku 2014 sa plavovláska náhle stratila zo svetiel reflektorov, kedy bola v dôsledku boreliózy doslova pripútaná na lôžko. Dnes sa však dvakrát rozvedená Avril vracia v plnej sile a do sveta vydáva svoj nový hit “Head Above Water”, ktorý sa stal hitom č. 1 v mnohých krajinách po celom svete!

Head Above Water

Ako plynul čas s Avril Lavigne?

https://www.youtube.com/watch?v=sMz3Pprm61M

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/AvrilLavigne, YouTube