Udalosti Meghan a Harry prekvapili:Ich syn sa volá ako hrdina teenagerského seriálu!

Meghan a Harry prekvapili:Ich syn sa volá ako hrdina teenagerského seriálu!

Sú tomu práve dva dni, čo Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, porodila princovi Harrymu nádherného synčeka. Šťastná rodinka iba pred pár minútami vystúpila pred verejnosťou, kde svet prvýkrát zazrel tváričku rozkošného chlapčeka, na ktorého netrpezlivo čakal celý svet.

Bývala hollyowoodska herečka momentálne žiari šťastím a predstaviť syna verejnosti prišla v bielych šatách pod kolená. Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu sa stali rodičmi v pondelok 6. mája o 5.26 miestneho času. Hrdá dvojica sa teší z chlapčka, ktorý mal po narodení 3,26 kg, pričom verejnosti bol predstavený o dva dni neskôr.

„Je to skvelé, som absolútne nadšený. Sme veľmi vďační za všetku lásku a podporu, ktorú sme dostali. Doteraz som nikdy nebol pri pôrode, toto bolo prvýkrát. Bol to ten najúžasnejší zážitok, aký som si kedy mohol predstaviť,” uviedol tesne po príchode syna na svet dojatý princ. Aj keď prešiel len okamih od uvedenia vnuka princa Charlesa, svet sa už dozvedel aj meno roztomilého bábätka.

Prvorodený syn vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu sa celým menom volá Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Nuž, vojvodkyňa je zrejme fanúšičkou aktuálne mimoriadne populárneho teenagerského seriálu Riverdale, kde sa hlavný hrdina volá taktiež Archie! :)

Zdroj: Instagram/ElleUK, sussexroyal, Chris Allerton

Exit mobile version