Konečne sa dočkal celý svet! Meghan a Harry vystúpili po pôrode prvýkrát spoločne na verejnosti, aby všetkým ukázali svoj malý poklad. Na videách a fotkách držia v náručí svojho drobca, ktorý je priam na zjedenie.

Vojvodkyňa Meghan len pred pár hodinami porodila svojho prvorodeného synčeka, ktorého priviedla na svet princovi Harrymu. Šťastný otecko sa už stihol verejnosti prihovoriť a potvrdil jedinečné chvíle, ktoré vďaka otcovstvu prežíva.

Hoci chcela kráska pôvodne rodiť doma, napokon musela bábätko priviesť na svet v súkromnej nemocnici. Za všetkým bol fakt, že Meghan už týždeň prenášala a lekári plánovali vyvolávanie pôrodu. Vojvodkyňa tiež zvažuje, že bude maličkého držať ďaleko od rodiny, ktorá jej spôsobuje problémy.

Hlavné však je, že rodinka je v poriadku a pred pár minútami ukázali celému svetu svoj pokladík, ktorý starostlivo držali v náručí. Z videa, ako aj rozkošných záberov sála spokojnosť pyšných rodičov a zdá sa, že kráľovský synček sa tiež cíti v náručí rodičov ako v bavlnke. No nie je nádherný?

Zdroj: Instagram/ElleUK, sussexroyal, Chris Allerton