Princ Harry (36) a bývalá herečka Meghan Markle (39) majú obrovský dôvod na radosť. Vnuk britskej kráľovnej sa totiž iba pred pár hodinami stal dvojnásobným otcom, keď mu manželka porodila zdravé dievčatko. To dostalo krásne meno, ktorým rodičia vzdali úctu nielen Harryho zosnulej matke, ale aj prababke!

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa 4. júna stali rodičmi dievčatka, ktoré dostalo jedinečné meno. Sestrička dvojročného Archieho sa volá Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsorová, pričom na svet prišla v nemocnici Santa Barbara Cottage Hospital v Santa Barbare v Kalifornii.

„Lili je pomenovaná po svojej prababičke, Jej Veličenstve kráľovnej, ktorej rodinná prezývka je Lilibet. Druhé meno Diana jej bolo vybraté na počesť jej zosnulej starej mamy, princeznej z Walesu,“ uvádza sa vo vyhlásení. Meghan a Harry oznámili svetu správu o tehotenstve bývalej herečky na Valentína, kedy zverejnili fotografiu s výrazným bruškom. O mesiac neskôr odhalili počas rozhovoru s Oprah Wnfrey, že druhým dieťatkom páru bude dievča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eonline.com | Foto: IG/theroyalfamily