Ostro sledované rodiny princov Harryho a Williama sa iba pred pár hodinami zúčastnili charitatívnej udalosti vo Wokinghama, pričom budúci kráľ i jeho brat si zahrali pólo. Vojvodkyňa zo Sussexu však na verejnosť prvýkrát priniesla i svojho malého synčeka Archieho Harrisona Mountbatteben-Windsora, ktorý sa stal najväčšou atrakciou celej akcie.

Aj keď sa v kuloároch šepká, že na kráľovskom dvore má byť poriadne dusno a napätie medzi vojvodkyňou zo Sussexu a vojvodkyňou z Cambridge neustále narastá, zdá sa, že opak je pravdou. 10. júla sa obe krásne ženy anglických princov stretli na charitatívnej akcii, kde spolu trávili celé popoludnie. Obe brunetky nešetrili úsmevmi a počas toho, ako Harry a William hrali pólo, šantili sa so svojimi deťmi.

Kým Kate mala na mieste Louisa, Charlotte i Georga, Meghan priviedla po prvýkrát do spoločnosti nedávno narodeného Archieho. Okolo kráľovskej rodiny sa tak tmolilo množstvo paparazzov, ktorým sa podarilo zachytiť nielen tvár malého chlapčeka, ale aj nežné gesto budúceho kráľa Anglicka. Svojmu malému bratrancovi totiž poslal sladký bozk, čo rozcítilo nielen jeho krajanov, ale i fanúšikov rodiny po celom svete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Foto: GettyImages.com, Twitter